Адміністративні послуги

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 19.01.2024 № 4 «Про деякі питання ведення обліку адміністративних послуг».

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 21.08.2023 №54 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області”(інформаційні та технологічні картки)

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 04.09.2023 №55 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області”(інформаційні та технологічні картки)

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 11.09.2023 №62 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області”(інформаційні та технологічні картки)

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 12.10.2023 № 75 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області”(інформаційні та технологічні картки)

Зразок угоди про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг (.docx)

Адміністративні послуги, які надаються відділами районних Управлінь через ЦНАПи (інформаційні картки, зразки заяв, технологічні картки)

Наказ № 17 від 28.02.2024 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області  через відділ Центру надання адміністративних послуг Виконавчого  комітету Кочубеївської  сільської ради  Херсонської області. (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 12 від 07.02.2024 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області  через відділ Центру надання адміністративних послуг Новоолександрівської сільської ради Берславського району Херсонської області. (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 8 від 05.02.2024 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області (виконавчий комітет Бериславської міської ради Бериславського району Херсонської області). (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 5 від 24.01.2024 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області (Білозерська селищна рада Херсонського району Херсонської області).(інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 92 від 07.12.2023 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Дар’ївська сільська військова адміністрація Херсонського району Херсонської області). (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 91 від 06.12.2023 «Про внесення змін до наказу від 21.08.2023 № 54».

Наказ № 90 від 17.11.2023  «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Борозенська сільська рада Бериславського району Херсонської області). (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 85 від 25.10.2023  «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Нововоронцовська селищна рада Бериславського району Херсонської області). (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 82 від 23.10.2023  Про внесення змін до наказу від 12.10.2023 № 76 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Новорайська сільська рада Бериславського району Херсонської області). (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 81 від 23.10.2023 “Про внесення змін до наказу від 29.09.2023 № 71 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Херсонська міська рада Херсонської області)” (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 80  від 23.10.2023 “Про внесення змін до наказу від 26.09.2023 № 66 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Високопільська селищна військова адміністрація Бериславського району Херсонської області)” (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 79 від 23.10.2023 “Про внесення змін до наказу від 11.09.2023 № 62 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Чорнобаївська сільська  військова адміністрація Херсонського району Херсонської області)” (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 78 від 20.10.2023 “Про внесення змін до наказу від 04.09.2023 № 55 «Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Великоолександрівська селищна військова адміністрація Бериславського району Херсонської області)” (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ № 75 від 12.10.2023 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Про внесення змін до наказу від 29.09.2023 № 71 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Херсонська міська рада  Херсонської області) (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Про внесення змін до наказу від 26.09.2023 № 66 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області» (Високопільська селищна військова адміністрація Бериславського району Херсонської області) (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Про внесення змін до наказу від 11.09.2023 № 62 “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області” (Чорнобаївська сільська військова адміністрація Херсонського району Херсонської області) (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Про внесення змін до наказу від 04.09.2023 №55 “Про затвердження типових інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області” (Великоолександрівська селищна військова адміністрація Бериславського району Херсонській області) (інформаційні картки, технологічні картки, наказ).

Наказ Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 12.10.2023 № 77 “Про внесення змін до наказу від 21.08.2023 № 54” (інформаційні та технологічні картки).

Дізнатись детальніше:

Інформація про центри надання адміністративних послуг Херсонської області

Читати усі новини категорії “Адміністративні послуги”