Для того, щоб перевірити онлайн, чи зареєстрована земельна ділянка  або провести пошук місцезнаходження іншої земельної ділянки за кадастровим номером, необхідно зробити наступні кроки:

1. Зайти на веб-сайт “Публічна Кадастрова карта України”: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

2. У верхньому вікні пошуку набрати кадастровий номер, зазначений на витязі із кадастру або державному акті.

3. За декілька секунд система видасть таку інформацію про земельну ділянку: місцезнаходження, цільове призначення та в чиїй власності перебуває дана ділянка (державна, комунальна, приватна).

Для того, щоб дізнатися прізвище власника земельної ділянки, потрібно зробити такі кроки:
1. Зайти на веб-сайт: http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta
2. Ввести кадастровий номер земельної ділянки або вибрати ділянку, відомості про яку Вас цікавлять та клікнути “Інформація про право власності та інші речові права”.
3. Після цього Вам запропонують авторизуватись через Ваші банківські відомості BankID ( наприклад Приват24) або через електронний цифровий підпис.
4. Пройшовши авторизацію, Ви отримаєте можливість отримувати інформацію про власників всіх земельних ділянок, які вас цікавлять. (На прикладі нижче ми навели відомості про ділянку комунальної власності, але ви можете отримати відомості про будь-яку ділянку та прізвище її власника).

Для того щоб знайти земельну ділянку по кадастровому номеру, перевірити прізвище власника земельної ділянки за кадастровим номером, кожен громадянин повинен мати державний акт нового зразка із зазначенням кадастрового номера або витяг із державного земельного кадастру. Якщо у вас даних відомостей немає, Вам необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити послугу із присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.