Від початку нинішнього року на розгляд херсонських фахівців надійшло 2553 проекти землеустрою, розроблених в інших областях. На разі вони опрацювали 2490 проектів (97%). Позитивний висновок і погодження експертів отримали 1622 документації (65%). Не отримали погодження через виявлені зауваження 868 проектів землеустрою (35%). Ще 63 проекти перебувають в роботі.

Фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру Херсонської області направили експертам на погодження 2468 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі 2185 проектів (88%) надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано 2370 проектів (96%), ще 98 документацій залишаються на розгляді експертів з інших областей.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.