У Львівській області 10–12 квітня 2024 року відбулася ХХVIІ Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум-2024». Від Держгеокадастру участь у конференції взяв Директор Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Андрій Галайда.

Цього року учасники форуму обговорили та поділилися досвідом щодо сучасних тенденцій розвитку картографії і картографічного виробництва, цифрової фотограмметрії, топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні, геодезичного і землевпорядного забезпечення країни в період військового часу та відновлення, новітніх технологій лазерного сканування та безпілотного аерознімання та багато інших тем.

Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум» є найбільшим форумом в Україні, який об’єднує фахівців геодезії, картографії та кадастру як цивільного, так і військового напряму. Конференція є широковідомою в Україні, а також за кордоном.

Цьогоріч на форумі були присутні представники та керівництво військової топографічної служби, фотограмметричних центрів, фахівці з геодезії, картографії, кадастру.