Під час проведення спільних консультацій Урядів України та Словацької Республіки 11 квітня 2024 року у м. Міхаловце (Словацька Республіка) було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Управлінням геодезії, картографії та кадастру Словацької Республіки.

За Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру Меморандум було підписано заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Людмилою Шемелинець. За Управління геодезії, картографії та кадастру Словацької Республіки – Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні Мареком Сафіним.

Документ було розроблено з метою розвитку співробітництва між Україною та Словацькою Республікою у сфері геодезії, картографії та кадастру. Меморандум зосереджується на кількох важливих напрямах, зокрема обміні передовим досвідом та актуальними знаннями у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, веденні систем кадастру, діяльності, пов’язаної з національною інфраструктурою геопросторових даних, земельними відносинами та землеустроєм, функціонуванням та розвитком геодезичної мережі, а також з розвитком електронних послуг у сфері геодезії, картографії та кадастру.

FacebookTelegramTwitterEmail