Від початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам понад 65,5 тис. адміністративних послуг, з яких 57331 – безоплатних.

Переважна більшість безоплатних послуг стосувалася видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Фахівці підготували і видали землевласникам та землекористувачам 25767 таких документів.

За отримані 8199 платних адміністративних послуг фізичні та юридичні особи перерахували до бюджетів близько 862 тис. гривень. Більшу частину цих коштів – понад 851,5 тис. грн., сплачено за 8102 наданих кадастровими реєстраторами витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.