В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області склали перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги у червні. До нього увійшли 20 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства у 6 районах області.

Найбільше – 7 земельних ділянок загальною площею близько 560 га,  планують передати в оренду з торгів у Генічеському районі. А от найбільший земельний масив пропонується у Новотроїцькому районі – понад 1,3 тис. га. Інша земельна ділянка у цьому ж районі має найменшу площу – 5,7 га.

У Каховському районі для передачі в оренду з торгів відібрали 4 земельні ділянки загальною площею понад 103 га, по 3 ділянки – у Великоолександрівському (86,3 га) та Верхньорогачицькому (107,5 га) районах, 1 – у Голопристанському (майже 26 га).

Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає понад 2,2 тис. га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них перевищує 1 млн. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди становить 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Довідково.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру/

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом, а також у фахівців відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, звернувшись за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.