Станом на кінець вересня учасники АТО (ООС) одержали в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області 6682 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення на загальну площу понад 9,6 тис. га.

На підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою військовослужбовцям передано у власність 3680 земельних ділянок загальною площею 6053,7803 га, з яких 3378 ділянок загальною площею 6024,6183 га – для ведення особистого селянського господарства, та 302 ділянки загальною площею 29,16 га – для ведення індивідуального садівництва.

Стан забезпечення учасників АТО (ООС) земельними ділянками, за даними моніторингу стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність зазначеній категорії заявників різними розпорядниками землі, складає 74,2%.

Довідково. Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

З усією необхідною для учасників АТО/ООС та членів їх сімей інформацією можна ознайомитися у відповідному розділі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.