За принципом екстериторіального погодження на розгляд херсонських експертів з різних областей України від початку року надійшло 2590 документацій із землеустрою. Наразі фахівці опрацювали 2429 документацій. Позитивний висновок вони надали 1678 документаціям, 751 – не була погоджена через виявлені недоліки і зауваження, решта 161 – залишається в роботі експертів.

На погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 1573 примірники документацій із землеустрою. Всі матеріали надійшли від землевпорядних організацій в режимі онлайн через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано 1435 документацій.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.