Державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби вже зареєстрували 12575 земельних ділянок на Херсонщині. Найбільше – 1132 із них, у Генічеському, та 1074 земельні ділянки – у Білозерському районі.

Крім того, фахівці підготували і видали громадянам 15390 витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше замовників отримали дану послугу знову ж таки в Генічеському – 1571, та Білозерському – 1436, районах.

Довідково. Для підвищення комфорту та зручності громадян, а також з метою вдосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру діє функціональна можливість державної реєстрації земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками. Сертифікований інженер-землевпорядник, зареєструвавшись в особистому електронному кабінеті, може скористатись даним видом послуги в будь-який зручний для них час, без черг та обмежень.

Даним фунціоналом неможливо скористатися тільки у разі внесення відомостей в Державний земельний кадастр про земельні ділянки, утворені шляхом поділу або об’єднання, а також для земельних ділянок, що вносяться на підставі існуючого державного акта або договору оренди без кадастрового номера.