Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області взяли участь у тематичній зустрічі на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. На заході, що відбувався з 10 по 12 березня 2020 року проводилося навчання фахівців з надання адміністративних послуг сільських та селищних рад об’єднаних територіальних громад.

Для інформування слухачів щодо змін у законодавстві, роз’яснення деяких питань, які виникають при прийомі документів для отримання адміністративних послуг Держгеокадастру (щодо доступу, підготовки та передачі інформаційних та технологічних карток) у заході взяли участь фахівці відділів державної землевпорядної експертизи, інформаційного забезпечення Державного земельного кадастру, розпорядження землями сільськогосподарського призначення, планування та аналізу інспекторської діяльності, а також Юридичного управління.

Слухачі ставили багато питань викладачам центру та запрошеним фахівцям. Кожен із них отримав вичерпну інформацію за темою навчання та змогу особисто поспілкуватися та проконсультуватися з працівниками Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.