На черговий особистий прийом до заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Петра Присяжнюка звернулося 7 осіб. Переважна кількість питань стосувалася отримання ділянок для ведення особистого селянського господарства, обговорювалися порядок проведення інспекторських перевірок та необхідність збереження особливо цінних земель на території Тавричанської ради за науково-дослідним інститутом. До фахового вирішення порушених питань були залучені керівники відповідних відділів.

Усі громадяни отримали вичерпну консультацію у відповідності з чинним законодавством. Частина заходів була вжита невідкладно: відвідувачі були направлені до спеціалістів установи, які допомогли скласти тексти необхідних листів та заяв, за результатами звернення громадян Головне управління звернулося до органу місцевого самоврядування з метою з’ясування позиції територіальної громади щодо погодження проекту землеустрою.

Нагадуємо, що особистий прийом громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснюється відповідно до затвердженого графіка, опублікованого у розділі “Громадська приймальня”.