В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області визначилися із земельними ділянками, права оренди на які виставляються на торги. До переліку увійшли 12 земельних масивів сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 912 га. Загальна оголошена стартова ціна – близько 386,7 тис. грн. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Найбільше – 7 земельних ділянок на площі понад 101,5 га, планують передати в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Генічеського району.

В Іванівському районі на продаж виставлені права оренди лише на 2 земельні ділянки, однак, їх площа – 721,5 га, становить 79% від загальної площі усіх пропонованих ділянок.

У Скадовському районі для оренди пропонують дві земельні ділянки на площі 81,4 га, у Каховському – одну площею понад 7,8 га.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Довідково.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом, а також у фахівців відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, звернувшись за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.