У травні на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, аграрії придбали права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності: по 11 – у Нижньосірогозькому та Скадовському районах, 1 – на території Олешківського району.

Загальна площа переданої в оренду землі склала близько 461 га. Середня відсоткова ставка – 9,24 % від нормативної грошової оцінки. Лише за перший рік користування зазначеними ділянками орендарі сплатили до місцевих бюджетів понад 435 тис. грн.

В цілому від початку року на земельних торгах сільгоспвиробники придбали права оренди на 77 земельних ділянок на площі близько 2 тис. га, у результаті чого місцеві бюджети поповнилися майже на 2,4 млн. грн.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».