У грудні 2020 року на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були реалізовані 28 земельних ділянок у 9 районах. Загальна площа землі, переданої в оренду з торгів, склала близько 580 га.

Найвища орендна ставка – 83,24 %, була зафіксована на території Білозерського району, найбільшу площу орендовано у Новотроїцькому районі – 159,2 га.

У підсумку за результатами проведених впродовж місяця торгів аграрії сплатили до місцевих бюджетів більш ніж 733, 9 тис. грн орендної плати вже за перший рік користування землею.

В цілому у 2020 році сільгоспвиробники придбали права оренди на         286 земельних ділянок загальною площею понад 7,8 тис. га. Місцеві бюджети поповнилися більш ніж на 10,5 млн. грн. Саме стільки коштів від орендної плати надходитиме щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди.

Довідково

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитись у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.