Від початку нинішнього року фахівці територіальних органів Держгеокадастру Херсонської області надали громадянам близько 42 тисяч адміністративних послуг, майже 23,5 тисячі із яких – безоплатно.

Від наданих платних адмінпослуг до бюджетів надійшло понад 1,34 млн.  гривень. Основну частину цих коштів – 1,32 млн. грн.,  громадяни сплатили за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували 16488 таких документів.

Серед безоплатних найбільша кількість послуг стосувалася державної реєстрації земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру – понад 9637, видачі довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – понад 4310, та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – 4179.

Довідка. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.