В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області визначили 97 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які будуть виставлені на торги у листопаді. Їх загальна площа становить 2907,9415 га.

Найбільше – 32 земельні ділянки загальною площею понад 345,7 га, пропонуються для оренди на території Олешківського району, 29 ділянок на площі понад 524,3 га – у Бериславському, та 12 – на площі 134,6 га у Нижньосірогозькому районах. Решту земельних ділянок пропонують для оренди на території Голопристанського (7), Верхньорогачицького (4), Високопільського (2) Каховського (4), Новотроїцького (1), Іванівського (1), Скадовського (4).

Загальний стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки з переліку становить понад 3 млн. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Для участі необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж у серпні, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація про яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом.

За роз’ясненнями також можна звертатися до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.