В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області визначили 76 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які будуть виставлені на торги у червні. Їх загальна площа становить понад 1,3 тис га.

Найбільше – 32 земельні ділянки загальною площею близько 426,7 га, пропонуються для оренди на території Олешківського району, 22 ділянки на площі близько 300 га – у Нижньосірогозькому районі. Решту земельних ділянок пропонують для оренди на території Бериславського (3 ділянки площею 57,5 га), Білозерського (2 ділянки – полощею 80 га), Великолепетиського (1 – площею 14,3 га), Генічеського (3 – площею 44,5 га), Верхньорогачицького (5 – площею близько 110,14 га), Високопільського (1 – площею 10,2 га), Голопристанського (1 – площею 20 га), Іванівського (2 – площею 48,7 га), Каховського (2 – площею майже 68,87 га) районів та м. Нова Каховка (2 – площею 148 га).

Загальний стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки з переліку становить понад 1,9 млн. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Для участі у земельних торгах необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж у серпні, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація про яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом.

За роз’ясненнями також можна звертатися до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.