Від початку нинішнього року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам більш ніж 83,4 тис. адміністративних послуг, із яких 45,2 тис. – безоплатно.

Від наданих платних адмінпослуг до бюджетів надійшло 2,14 млн.  гривень. Левову частку цих коштів – понад 2,09 млн. грн.,  громадяни сплатили за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували 32402 таких документи.

Із безоплатних найбільше послуг було надано з державної реєстрації земельних ділянок – понад 20771. Крім того, замовники отримали 9570 довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями, 5088 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, 2820 висновків про погодження документації із землеустрою, 2111 рішень про передачу у власність, постійне користування або оренду земельних ділянок сільгосппризначення державної власності.

Довідка. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.