Упродовж лютого фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 83 569 адміністративних послуг, 82 175 із яких – безоплатно.

Початок року для фахівців землевпорядної служби видався неймовірно завантаженим, через численні звернення, що надходили стосовно видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – тільки за лютий було надано 73 678 таких адміністративних послуг населенню.

Серед решти безоплатних послуг найбільш популярною лишались видача довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями – 2 171, та державна реєстрація земельних ділянок з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 1 961.

За отримані платні адмінпослуги протягом лютого до бюджетів надійшло 182,2 тис. гривень. Основна частина цих коштів – за надання кадастровими реєстраторами витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 1300 послуг. Усього від початку року надання платних адміністративних послуг фахівцями Держгеокадастру у Херсонській області принесло до бюджетів понад 394 тис. гривень.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.