Від початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області надали громадянам 77669 адміністративних послуг, з яких 68484 – безоплатних.

Переважна більшість безоплатних послуг стосувалася видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Фахівці підготували і видали землевласникам та землекористувачам 33214 таких документів.

Крім того, фахівці надали 11842 адмінпослуги з державної реєстрації земельних ділянок, підготували за зверненням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування відомостей з Державного земельного кадастру 1241 витяг про земельну ділянку, 4338 викопіювань з кадастрової карти та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру тощо.

За отримані платні адміністративні послуги громадяни перерахували до бюджетів понад 966 тис. гривень. Більшу частину цих коштів – понад 953 тис. грн., сплачено за 9071 витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

 

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.