Від початку року громадську приймальню, що працює в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області, відвідали 364 громадянина, ще 145 – звернулися телефоном. Фахові консультації, роз’яснення норм земельного законодавства та практичну допомогу отримали не тільки мешканці Херсонщини, а й представники інших областей.

Основні питання, з якими зверталися відвідувачі, стосувалися порядку надання у приватну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, проведення земельних торгів та участі у них, встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номера тощо.

Нагадуємо, що наразі, у зв’язку зі стрімким поширенням на Херсонщині коронавірусної хвороби, у рамках обмежувальних заходів в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області призупинено прийом громадян, в тому числі – у громадській приймальні.

Установа працює в автономному режимі. Усі консультації надаються телефонами.

Наполегливо просимо суворо дотримуватися карантинних заходів, не наражати на небезпеку себе та навколишніх. Не варто приходити до Головного управління особисто, звертайтеся з усіх питань за телефонами, вказаними на нашому сайті, надсилайте звернення поштою на адресу: вул. Університетська, 136-а, м. Херсон, 73036 або на електронну адресу загального відділу: kancel_kherson@ukr.net.

Номер телефону громадської приймальні – (0552) 31 30 03