Від початку року структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області отримали від фізичних та юридичних осіб 34023 заяви щодо надання витягу з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. За 5 місяців фахівці опрацювали 98,6% звернень та сформували 33214 витягів, найбільше з яких – щодо земельних ділянок на території Горностаївського (5810), Генічеського (3661) та Білозерського (2808) районів.

Замовники витягів все більше надають перевагу зверненням онлайн – за згаданий період їх надійшло 28370, через ЦНАПи – лише 5653.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.