Станом на 01.04.2019 структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області отримали 109 940 заяв щодо надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінки земельної ділянки.

Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки відноситься до безкоштовних адміністративних послуг Держгеокадастру, котрі можна замовити онлайн, через електронний кабінет. Громадяни активно користуються таким електронним сервісом та надають перевагу саме зверненням онлайн – від початку року їх надійшло понад 92 тисячі, тобто майже 84%.

За цей час фахівці сформували 109 117 відповідних витяги. Відсоток відмов, через неправильне оформлення замовлення послуги, незначний: за наростаючим підсумком з початку року кількість відмов склала близько 2,6% –  2 970 шт.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.