Від початку нинішнього року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Херсонщини зареєстрували 6685 земельних ділянок. Найбільше – в Олешківському (575), Бериславському (544) та Чаплинському (543) районах. При цьому переважна більшість – 5005 земельних ділянок, зареєстрована за заявами, що надійшли від громадян у режимі онлайн.

Крім того, фахівці підготували і видали громадянам 6614 витяги із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше замовників отримали таку послугу в Олешківському (762) та Білозерському (667) районах.

Сформовані за результатами державної реєстрації земельних ділянок витяги громадяни отримали у центрах надання адміністративних послуг, які обрали під час їх замовлення.

Довідка. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.