У вересні з аукціонів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди на 9 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 408,7 га у п’яти районах області: Бериславському, Великоолександрівському, Каланчацькому, Новотроїцькому та Олешківському. Середня відсоткова ставка за результатами торгів склала 9,12% від нормативної грошової оцінки землі. До місцевих бюджетів щороку надходитиме понад 486 тис. грн. орендної плати за ці ділянки.

В цілому від початку року на земельних торгах були реалізовані права оренди на 67 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 3,5 тис. га на території 16 районів області: Бериславського (1), Білозерського (3), Великолепетиського (1), Великоолександрівського (4), Верхньорогачицького (2), Генічеського (5), Голопристанського (3), Горностаївського (2), Іванівського (6), Каланчацького (6), Каховського (6), Нижньосірогозького (9), Новотроїцького (12), Олешківського (3),  Скадовського (2) і Чаплинського (2).

Розмір річної орендної плати за ці 67 ділянок за результатами торгів склав близько 5,4 млн. грн., що більш ніж на 2,5 млн. грн. перевищує стартовий.

Середня орендна ставка за результатами торгів за 9 місяців становить 10,54 % від нормативної грошової оцінки землі.