З метою реалізації Меморандуму про співпрацю, укладеного в березні 2018 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області та громадським об’єднанням «Асоціація фермерів та приватних землевласників Херсонської області», фахівці землевпорядної служби продовжують вносити до Державного земельного кадастру інформацію про земельні ділянки, які перебувають в оренді або постійному користуванні фермерських господарств.

Наразі до Державного земельного кадастру внесена інформація про земельні ділянки, які орендують фермерські господарства, на площі 44,08 тис. га та ділянки, які знаходяться у їх постійному користуванні – ще 17,9 тис. га.

Найбільше інформації внесено до Державного земельного кадастру щодо земельних ділянок, які обробляються фермерськими господарствами у Голопристанському (6,2 тис. га), Каланчацькому (4,4 тис. га) та Олешківському (3,7 тис. га) районах.

В цілому інформація до Державного земельного кадастру внесена щодо 57,3% загальної площі земель, якими користуються фермерські господарства.

Упродовж минулого року була внесена інформація про земельні ділянки, які перебувають в оренді або постійному користуванні фермерських господарств, загальною площею 12,6 тис. га.