У липні на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, сільгоспвиробники придбали права оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території 5 районів: Великоолександрівського – 4, Новотроїцького – 6, Іванівського – 3, Генічеського – 2.

Загальна площа переданої в оренду землі становить понад 692 га, середня відсоткова ставка – 10,49% від нормативної грошової оцінки. До місцевих бюджетів надійшло більш ніж 1,2 млн грн лише за перший рік користування землею. Стільки ж надходитиме щороку впродовж усього терміну дії договорів оренди.

В цілому від початку року на земельних торгах були реалізовані права оренди на 124 земельні ділянки на площі понад 3,2 тис. га, у результаті чого місцеві бюджети поповнилися майже на 5,4 млн гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».