На лютий Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області оголошено земельні торги з продажу прав оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 632,0789 га. Розташовані вони на території Білозерського (4 лоти), Бериславського (2), Високопільського (1), Генічеського (4), Олешківського (13) районів та м. Нова Каховка (2). Мова йде про інвестиційно привабливі ділянки, ріллю та пасовища різної площі, від 2,9 до 100 га.

Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Загальний стартовий розмір річної плати за оренду зазначених земельних ділянок становить 570 565,35 грн. За результатами торгів ця сума може додатково зрости, а щорічні надходження до місцевих бюджетів позитивно вплинуть на добробут громад.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області запрошує громадян, фермерів та виробників сільськогосподарської продукції взяти у участь у земельних торгах у формі аукціону. Для участі необхідно подати заяву виконавцеві торгів за три робочі дні до дати їх проведення та сплатити реєстраційний і гарантійний внески. Переможець торгів упродовж 3 банківських днів з дня укладення договору повинен сплатити річну орендну плату, витрати на підготовку лота, організацію та проведення торгів, винагороду виконавцю торгів.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному вебсайті Держгеокадастру.