Протягом квітня керівники Головного управління Держгеокадастру та його структурних підрозділів провели 77 особистих прийоми громадян, з них – 20 виїзних. Загалом керівники структурних підрозділів землевпорядної служби прийняли 96 осіб, у тому числі 37 – на виїзних прийомах.

Керівництво Головного управління здійснило 4 прийоми (1 виїзний) та прийняло 11 осіб, на інші прийоми призначені відповідним графіком, громадяни не записувались. Мова йшла про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, поновлення договору оренди земельної ділянки с/г призначення для ведення фермерського господарства, порядок поновлення договору оренди землі, порядок погодження меж земельної ділянки.

Найактуальніші питання, з якими зверталися люди у області: переоформлення земельної ділянки що знаходиться на праві постійного користування у власність, набуття земельних ділянок у власність або оренду, проведення інвентаризації, питання нормативної грошової оцінки та виправлення помилок у державному акті та НКС.

Усі громадяни отримали роз’яснення в повному обсязі відповідно до чинного законодавства.

 Довідково

Особистий та виїзний прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру здійснюється відповідно до затвердженого графіка. Ознайомиттися з ним можна у розділі сайту Головного управління «Громадська приймальня».