12 червня  заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Петро Присяжнюк провів плановий особистий прийом громадян. Допомоги у вирішенні земельних питань шукали 6 мешканців області.

Усі питання були різними: громадяни цікавилися умовами отримання першочергового права на поновлення договору оренди, порядком приватизації земельних ділянок садового товариства та проведення земельних торгів. По кожному питанню надане вичерпне роз’яснення згідно до чинного законодавства. Звертаємо увагу, що приватизація земельних ділянок неможлива без посвідченого права користування, а несумлінні землекористувачі втрачають переважне право на поновлення договору оренди. Детальніше дізнатись про питання поновлення договору оренди землі в рамках чинного земельного законодавства можна за посиланням.

Довідково.

Особистий та виїзні прийоми громадян здійснюються керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області відповідно до завердженого графіка, розміщеного у розділі “Громадська приймальня” на офіційному веб-сайті установи.