Протягом 2020 року фахівці землевпорядної служби Херсонщини надали громадянам 117927 адміністративних послуг: 89263 – безоплатних, 28664 – на платній основі.

Більш ніж половина послуг, наданих безоплатно, стосувалися видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Таких документів було підготовлено 45658. Трохи більше 40% (35820) – послуги з державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

Щодо отриманих заявниками платних послуг, то більш ніж 98,5% від їх загальної кількості склали послуги з надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку. За всі отримані впродовж року платні адміністративні послуги громадяни перерахували до бюджетів понад 3 млн гривень.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.