Протягом 2018 року на особистий прийом до фахівців землевпорядної служби області для вирішення тих чи інших питань зверталися 1,8 тис. громадян з різних куточків Херсонщини.

Зокрема, в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області консультативну допомогу керівництва установи отримали 152, а на виїзних прийомах у районах області – ще 52 особи.

Керівники територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області впродовж року здійснили 706 прийомів громадян на місцях та 240 виїзних прийомів, під час яких вирішили проблемні питання 1599 громадян.

Найактуальніші питання, з якими зверталися люди – надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, відмова в погодженні проекту землеустрою щодо оформлення у власність земельної ділянки, розпаювання земель фермерського господарства, договірні відносини між орендарем та орендодавцем тощо.

Довідково

Особистий прийом громадян здійснюється відповідно до затвердженого графіка, який щомісяця публікується у розділі «Громадська приймальня» на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.