Фахівці землевпорядної служби Херсонської області сформували повний електронний реєстр документації із землеустрою та оцінки земель. Зараз у ньому налічується 182 952 шт. документацій із землеустрою та оцінки земель: 8 – у Головному фонді, 741 – у Регіональному, 182  203 – у місцевому.

Впродовж 2017 року до електронної бази даних були внесені 9 623 нові документації. В реєстр місцевого фонду внесено 34 699 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, 33 135 технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, 98 440 технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку та 7 479 інших видів документації із землеустрою. Також 4 549 земельно-оціночних робіт, 1 401 – матеріали з інвентаризації земель, 37 проектів землеустрою щодо створення нових та впорядкування існуючих землеволодінь і землекористувань, 56 робочих проектів землеустрою, 15 проектів землеустрою щодо формування земель державної та комунальної власності, 41 проект землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, 3 проекти землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів та 1 спеціальна тематична карта, 2 проекти землеустрою щодо приватизації земель державних комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, 11 проектів землеустрою щодо організації земельних часток (паїв), 1 проект землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб, 766 технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту та 1 567 технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

Створення та функціонування Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель Херсонської області оптимізує роботу фахівців у сфері земельних відносин. Органи земельних ресурсів області й надалі працюватимуть над наповненням місцевого фонду документації із землеустрою, адже його створення значно спрощує облік землевпорядної документації, вдосконалює порядок надання відомостей із електронного реєстру. База даних відкрита та знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Держгеокадастру.