У січні нинішнього року за заявами фізичних та юридичних осіб фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області сформували та видали 9399 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів були видані щодо земельних ділянок, розташованих на території Каховського району та м. Нова Каховка (2757), а також Новотроїцького району (1293).

Дану послугу громадяни все частіше замовляють онлайн. За такими заявами були сформовані 7716 витягів, тоді як за заявами, поданими через центри надання адміністративних послуг, лише 1683.

Довідково. Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.