Представники Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області приєдналися до святкування у Херсоні Дня Державного Прапора України. Урочистості з нагоди державного свята відбулися в Парку Слави і розпочалися з підняття державного прапора України в пам’ять про героїв, полеглих за мир в нашій країні і її незалежність.

Почесне право підняти синьо-жовтий прапор було надано видатної спортсменці, члену Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Велід» Яні Лебедєвій, учаснику бойових дій в зоні антитерористичної операції, інспектору відділу Державної прикордонної служби України, старшині Дмитру Архипову, а також учениці 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Валерії Тищенко, яка в цьому році взяла участь у всесвітньому конкурсі наукових і інженерних досягнень школярів «INTEL ISEF» і стала єдиною переможницею з України.

 

 

 

 

 

 

 

«Держава – це наявність національної ідеї, своєї землі та об’єднаний народ, який має гідність. Сьогодні наші воїни захищають кордони з українським прапором, на фронті цей символ гордо несуть і шанують. Наші захисники, низький уклін вам хлопці та дівчата! Несімо гордо наш стяг!», – наголосив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

На заході були присутні також народні депутати України Юрій Одарченко та Володимир Співаковський, керівництво області, директор Державної служби у справах ветеранів Володимир Імнадзе, гості з Грузії та мешканці міста.