21 березня 2024 року представники Держгеокадастру взяли участь в установчому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки спільного плану дій стосовно реалізації Рекомендацій щодо відповідальності та відновлення «Зелене майбутнє», викладених в Екологічному договорі для України.

Учасники засідання обговорили спільний план дій для імплементації Екологічного договору для України, домовилися напрацювати конкретні пропозиції до нього та узгодити їх на наступному засіданні робочої групи.

Також члени Міжвідомчої робочої групи визначили виконавців та співвиконавців, відповідальних за заходи з реалізації рекомендацій Екологічного договору.

Довідково

Міжвідомча робоча група є тимчасовим дорадчим органом при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, що була створена з метою підготовки спільного плану дій стосовно реалізації Рекомендацій щодо відповідальності та відновлення «Зелене майбутнє», викладених в Екологічному договорі для України.

Основними завданнями Міжвідомчої робочої групи є розроблення плану дій з реалізації Рекомендацій, а також надання необхідних пропозицій Кабінету Міністрів України.