Від початку нинішнього року за заявами фізичних та юридичних осіб фахівці землевпорядної служби Херсонської області сформували та видали замовникам 21421 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів були видані щодо земельних ділянок, розташованих на території Каховського району та м. Нова Каховка (3809), Горностаївського (2804) та Новотроїцького (2551) районів.

Переважна більшість витягів були замовлені громадянами у режимі онлайн. За такими заявами були сформовані 16288 витягів, тоді як через центри надання адміністративних послуг – лише 5133.

 Довідково. Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.