Упродовж ІІІ кварталу нинішнього року з торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Білозерському (3), Бериславському (1), Великолепетиському (1), Великоолександрівському (2), Верхньорогачицькому (2), Генічеському (8), Горностаївському (1), Каховському (4) і Скадовському (4) районах.

Загальна площа переданої в оренду землі склала майже 822 га. Розмір орендної плати в середньому зріс до 15,8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів надійшло понад 1,7 млн. грн. орендної плати лише за перший рік користування землею.

В цілому ж від початку року аграрії придбали на Херсонщині з торгів права оренди на 68 земельних ділянок загальною площею понад 3,3 тис. га і сплатили за них до місцевих бюджетів більш ніж 4 млн. грн., що майже на 1,7 млн. грн. перевищує стартовий розмір річної орендної плати.

Довідково

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.