В Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області затвердили серпневий перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги. Він налічує 14 земельних масивів загальною площею понад 788 га, переважно – для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва.

Половина – 7 земельних ділянок із переліку на площі 520,6 га, знаходяться на території Чаплинської ОТГ. Загальна стартова ціна лотів становить понад 1 млн. грн. За результатами торгів ці земельні ділянки будуть передані у комунальну власність об’єднаної територіальної громади, до бюджету якої й надходитимуть кошти від орендної плати.

Решта земельних ділянок пропонуються для оренди у Білозерському (3 масиви на 70,1 га), Верхньорогачицькому (2 на 98 га) та Генічеському (2 на 99,3 га).

Загальний стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки з переліку становить близько 1,3 млн. гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Для участі у земельних торгах необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також  сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру за номером аукціону, зазначеним у Додатку.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація щодо яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом.

За роз’ясненнями також можна звертатися до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.