У серпні Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області оголошено земельні торги з продажу прав оренди на 91 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності для ведення фермерського господарства та ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Їх загальна площа становить понад 1,6 тис га.

Найбільше – 20 земельних ділянок загальною площею понад 426 га, пропонуються для оренди у Великолепетиському та 19 на площі 236,43 га – у Великоолександрівському районі. Решта земельних ділянок розташовані на території Білозерського (14), Високопільського (10), Верхньорогачицького (7), Каховського (6), Голопристанського (5), Скадовського (3), Новотроїцького (2), Олешківського (2), Бериславського (1), Нижньосірогозького (1) районів та м. Нова Каховка (1).

Загальний стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки з переліку становить близько 1,64 млн гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону.

Для участі у земельних торгах необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також сплатити реєстраційний і гарантійний внески.

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж у серпні, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Інформацію про порядок подання заяви та сплати внесків для участі в торгах можна отримати у виконавців торгів, інформація про яких висвітлена на сайті в оголошеннях про проведення торгів за кожним лотом.

За роз’ясненнями також можна звертатися до відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області за телефоном (0552) 31-31-05 або на електронні адреси відділу: zemrynok_khe@land.gov.ua та runok-09@ukr.net.