Від початку запровадження ініціативи щодо надання у власність земельних ділянок учасникам АТО/ООС на Херсонщині учасникам бойових дій та членам родин загиблих у ході їх проведення на підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою було передано у власність 3973 земельні ділянки сільськогосподарського призначення на загальній площі 6441,5792 га. Зокрема, це 3604 ділянки для ведення особистого селянського господарства (6404,8672 га) та 369 – для індивідуального садівництва (36,71 га).

За даними моніторингу стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність зазначеній категорії громадян різними розпорядниками землі, в цілому по області стан забезпечення їх земельними ділянками в області становить 75,9 %.

Довідково. Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав посвідчення учасника бойових дій.