Від початку нинішнього року на Херсонщині учасники бойових дій (АТО/ООС) отримали в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність 1331 земельної ділянки загальною площею майже 1373,5 га. У власність за цей період даній категорії громадян передано 467 земельних ділянок загальною площею 866,8634 га.

Загалом з часу запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасники АТО/ООС отримали у власність на підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою 3714 земельних ділянок загальною площею 6109,4902 га.

Довідково. Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

З усією необхідною для учасників АТО/ООС та членів їх сімей інформацією можна ознайомитися у відповідному розділі на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.