На кінець травня на Херсонщині учасники АТО/ООС отримали 6217 дозвільних документів на розробку проектів землеустрою щодо передачі у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення: 5123 – для ведення особистого селянського господарства та 1094 – для індивідуального садівництва. Загальна площа земельних ділянок склала понад 9,2 тис. га.

На підставі розроблених і погоджених проектів землеустрою у власність учасникам АТО/ООС передано 3467 земельних ділянок сільськогосподарського призначення на площі більш ніж 5,6 тис. га, з яких 3177 – для ведення особистого селянського господарства (5601,0027 га) та 290 – для індивідуального садівництва (27,84 га).

Як свідчить моніторинг стану затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок різного цільового призначення та передачі їх у власність різними розпорядниками землі (Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, органами місцевого самоврядування та районними державними адміністраціями), в цілому по області, враховуючи загальну кількість учасників бойових дій на Сході України, а це 7407 осіб, стан забезпечення їх земельними ділянками в області становить 72,2%.

Довідково. З усією необхідною для учасників АТО/ООС та членів їх сімей інформацією можна ознайомитися у відповідному розділі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.