На сьогодні у Херсонській області на підставі розроблених та погоджених в установленому порядку проектів землеустрою учасникам АТО (ООС) передано у власність 3671 земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 6039,6229 га: 3370 ділянок загальною площею 6010,5809 га – для ведення особистого селянського господарства, та 301 ділянку загальною площею 29,04 га – для ведення індивідуального садівництва.

Крім того, учасники бойових дій отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо передачі їм у власність 6570 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на загальну площу 9557,3156 га.

Довідково. Надання у власність земельних ділянок учасникам бойових дій здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

З усією необхідною для учасників АТО/ООС та членів їх сімей інформацією можна ознайомитися у відповідному розділі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.