У грудні 2020 року херсонські експерти державної експертизи опрацювали за принципом екстериторіального погодження 2531 документацію із землеустрою, надали 1870 позитивних та 661 негативний висновок.

В цілому ж за рік херсонські фахівці здійснили експертизу 19237 документацій із землеустрою, розроблених в різних областях України. У підсумку – 13286 із них були погоджені експертами, інші 5951 через суттєві зауваження отримали негативний висновок.

На погодження до інших областей структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області направили 14241 документацію із землеустрою. Всі вони надійшли від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.