На Херсонщині продовжується передача земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність територіальним громадам, розпочата минулого тижня.

Сьогодні в Головному управлінні Держгеокадастру у Херсонській області за актами приймання-передачі отримали довгоочікувані землі голови ще 10 громад: Бериславської, Милівської, Тягинської громад Бериславського району, Зеленопідської територіальної громади Каховського району,  Високопільської територіальної громади Високопільського району, Великокопанівської та Виноградівської територіальних громад Олешківського району,  Асканія-Нова селищної, Присиваської та Хрестівської територальних громад Чаплинського району.

Загальна площа переданих земельних ділянок склала 17364,1217 га.

Усього до кінця 2020 року у комунальну власність територіальних громад Херсонщини буде передано понад 140 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності.

З переліком земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які передані у комунальну власність, можна ознайомитися на сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області у розділі «Передача земель громадам».