Послуга державної реєстрації земельної ділянки доступна онлайн і займає друге місце за популярністю серед е-сервісів Держгеокадастру. У минулому році в цілому по Україні було зареєстровано 1 234,1 тис. ділянок і в більшості випадків (52%) громадяни користувалися можливістю отримати послугу онлайн.

У Херсонській області від початку впровадження можливості реєстрації земельної ділянки через е-сервіс, вона була використана для реєстрації 18 951 ділянки, у тому числі 3 261 – з початку 2019 року. Найбільше за цією електронною послугою зверталися стосовно ділянок, розташованих у Каховському (2 321), Білозерському (1 965) та Голопристанському (1 834) районах Херсонської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг, котрі утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. З адресами ЦНАПів можна ознайомитись на офіційному сайті Держгеокадастру.