На Херсонщині розпочинається процес державної інвентаризації земель, мета якої – наповнення Державного земельного кадастру відомостями про земельні ділянки.

Згідно з наказом Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області від 24.01.2020 № 1156-СГ упродовж 2020 року за рахунок коштів Державного бюджету на території Херсонської області буде проведена державна інвентаризація земель загальною площею 36,5 тис. га. Мова йде про несформовані до цього часу земельні ділянки, а також ті, про які немає відомостей у Державному земельному кадастрі.

До 20.07.2020 на Херсонщині планують завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 6,2 тис. гектарів. Землі державної власності інших категорій – до кінця року.

Договір про надання послуг з державної інвентаризації укладено між Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області та ТОВ «Юнекс Консалтінг». Саме це товариство стало переможцем аукціону за результатами відкритих торгів, предметом закупівлі яких було проведення державної інвентаризації земель у Херсонській області. Запропонована цінова пропозиція за послуги склала 5 350 717,50 грн. з ПДВ.

Контактна особа від ТОВ «Юнекс Консалтінг» з прийому питань, коментарів та пропозицій щодо державної інвентаризації земель у Херсонській області –

Кухарук Ірина Олегівна, тел. (067) 444 53 18, вул. Трьохсвятительська, 9, оф. 1, м. Київ, 01001, e-mail: info@unex.kiev.ua