Упродовж грудня за заявами від фізичних та юридичних осіб фахівці Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області сформували та видали 1863 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

В цілому ж у 2020 році громадянам було видано 45658 таких документів. Найбільше – на земельні ділянки, розташовані на території Горностаївського (6028), Генічеського (4897) та Білозерського (3944) районів.

Варто зазначити, що заявники все більше віддають перевагу замовленню даної послуги онлайн. Із загальної кількості документів на підставі онлайн-заяв були сформовані 83,2% витягів (37990), решта – через центри надання адміністративних послуг.

 Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.